يک سوم ازدواج هاي استراليا، ازدواج مجدد هستند، و بسياري از اين ازدواج شامل همکاران با فرزندان از يک رابطه قبلي است.

شروع زندگي جديد با هم هيجان انگيز است، اما همچنين مي تواند چالش هايي را براي يک زن و شوهر در رابطه خود به عنوان همکاران، والدين و والدين گام بردارند.

بعضي از افراد به پايان ازدواج مي روند و به راحتي به راحتي به روابط ديگر حرکت مي کنند.

با اين حال، ديگران در اين وضعيت ممکن است در ايجاد يک رابطه جديد موفق، با توجه به تجارب گذشته خود، مشکلات ايجاد کنند.

سوالاتي که براي ازدواج مجدد بايد از خود بپرسيد

اگر شما در حال بررسي مجدد ازدواج هستيد، برخي از سؤالاتي که ممکن است از خودتان بپرسيد ممکن است:

آيا با پايان رابطه قبليام موافق هستم؟

آيا مي توانم خودم را به طور مداوم در مورد رابطه قبلي من فکر مي کنم يا منفي و يا غم و اندوه که آن را به پايان رسيد؟

آيا مي توانم افکار و احساسات ازدواج اولم را پشت سر بگذارم؟

آيا مي توانم برخي از چيزهايي را که به تجزيه رابطه قبلي من کمک کرده اند، تشخيص دهم؟ (اگر شما از آنچه که از ازدواج قبلي خود داشته ايد آگاهي داشته باشيد، مي توانيد از اين ها به عنوان ابزار استفاده کنيد تا ازدواج دوم بهترين محيط براي رشد باشد.)

آيا من حس اعتماد به نفس را به دست آوردم؟

آيا احساس راحتي يا ايمن به تنهايي احساس مي کنم؟ (گاهي اوقات افراد به روابط جديد وارد مي شوند تا از زندگي شويي بدون همسر، به دلايل مالي يا به خاطر داشتن ارتباط، جلوگيري کنند.)

من به لحاظ احساسي آماده هستم که به يک همکاري جديد (و به طور بالقوه، يک خانواده جديد) متعهد شوم؟

آيا احساسات از گذشته در رابطه جديد من وجود دارد؟

شريک زندگي خود را با دقت انتخاب کنيد معيار ازدواج مجدد

معيار ازدواج مجدد

ازدواج مجدد مي تواند احساسات حل نشده را از يک ازدواج قبلي براي بزرگسالان و فرزندان خود بيابد.

مهم نيست که آسيب هاي قديمي و نا اميدي در ازدواج جديد بازي کند.

از واکنش هاي احساسي قوي که ممکن است براي شريک جديد خود داشته باشيد، آگاهي داشته باشيد.

آنها مي توانند پاسخ به يک مسئله گذشته حل نشده باشند.

خوب است که اين احساسات را داشته باشيم، اما شما بايد اذعان کنيد که تحت تاثير تجارب گذشته شما هستند.

اگر براي مقابله با هر گونه خشم، غم و اندوه و يا نااميدي حل نشده دشوار است، مي توانيد با شريک جديد خود صحبت کنيد يا از مشاور يا خدمات پشتيباني بخواهيد.

عقد – شريک زندگي خود را با دقت انتخاب کنيد

در مورد نوع فردي که مي خواهيد ازدواج کنيد، واقع بينانه باشيد.

مهم است که در آنچه که کار کرده ايد و چه چيزي در ازدواج قبلي خود کار نکرده ايد، تأمل کنيد و تأييد کنيد که چه چيزي شما را با شريک جديد خود سازگار مي کند.

تجارب گذشته و روابط مي تواند در انتخاب ما با کساني که با همديگر همکاري مي کنند، نفوذ کند.

اگر فرزندان داريد، همچنين بايد در نظر بگيريد که چگونه ازدواج آنها بر آنها تاثير مي گذارد.

با اطفال خود در مورد ازدواج مجدد و در مورد چگونگي احساس آنها صحبت کنيد.

منبع: مرکز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-شريک زندگي خود را با دقت انتخاب کنيد / معيار ازدواج مجدد

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ازدواج ,کنيد ,رابطه ,مجدد ,زندگي ,قبلي ,ازدواج مجدد ,انتخاب کنيد ,کنيد معيار ,شريک جديد ,ازدواج قبلي ,کنيد معيار ازدواج
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

conditioningrepair بــوی ِکــاغــذ هــایِ کــاهــی :) تبليغات و سئوي ساينا سایت تفریحی و سرگرمی نیو مطلب پنجره دوجداره upvc | ایران یو پی وی سی پرسش مهر ۱۹ Michael موسسه ادیب 24